Кличко підписав контракт на бій з Адамеком

У вересні один з братів Кличко буде битися з польським боксером Томашом Адамеком. Про це розповів менеджер українців Бернд Бенте.

“Обидві сторони пішли на зміну своїх умов, і зараз ми домовилися про все. Обидві сторони готові до проведення бою у вересні”, – сказав Бенте.

Поєдинок пройде на одному з нових стадіонів, що будуються зараз в Польщі до чемпіонату Європи 2012 року. Сторони розглядають варіанти у Варшаві і Вроцлаві.

“Можливість проведення бою з’явилася завдяки тому, що в Польщі будуються нові стадіони. Це буде грандіозна подія для країни”, – сказала промоутер Адамека Кеті Дува.

Однак для того, щоб цей поєдинок відбувся Томашу Адамеку необхідно перемогти в проміжному поєдинку, який відбудеться 9 або 16 квітня в Катовіце. Однак і обом братам Кличко теж належить провести захисти своїх титулів навесні цього року в Німеччині. Чемпіон WBC Віталій Кличко зустрінеться з Одланьєром Солісом 19 березня в Кельні, а володар титулів IBF/IBO і WBO Володимир Кличко проведе поєдинок проти Дерека Чісори 30 квітня в Маннхеймі.

Якщо обидва Клички програють, то угода з Адамеком втратить свою силу, повідомили представники обох сторін. Якщо тільки один з братів позбудеться свого титулу, Адамек зустрінеться з іншим братом. У разі успішного захисту титулів обома братами, Віталій та Володимир самі вирішать, хто з них вийде на ринг проти Адамека у вересні.

Тим не менш, Бенте і Дува повідомили, що в цьому випадку скоріше за все суперником Адамека стане Володимир Кличко.

За словами Дуви, вона не зіткнулася в переговорах з Кличком з якимись серйозними труднощами. “Я не стикалася ні з чим таким, про що говорять інші, – сказала Дува. – Я знаю радника Кличка Шеллі Фінкеля вже 30 років, і можливо це зіграло свою роль. Але коли ми почали переговори з Берндом, ми одразу знайшли спільну мову. Я вмію домовлятись і в мене не було ніяких проблем. І в мене є боксер, який сказав: “Я цього хочу, йди і добийся бою”.

У найближчий час Бенте і Дува мають намір відвідати обидва стадіони в Польщі, щоб вислухати їхні пропозиції, а також провести переговори з американськими телеканалами НВО і Showtime. Бенте відзначив, що вони вважають за краще домовитися з Showtime, тому що відносини братів з НВО нещодавно погіршилися.

clipnews