Іспанці стали на захист Джуліана Ассанжа та Wikileaks (+МАНІФЕСТ)

Нагадаємо, судове засідання у справі засновника Wikileaks, якого обвинувачують у сексуальних злочинах дві шведки, відбудеться 11 січня. Ассанж наполягає, що процес політично мотивований.15 січня організатори сьогоднішніх протестів планують провести ще одну глобальну демонстрацію за прозорість урядів. Ось їхній маніфест:Більше жодної брехні. 8 і 15 січня- час вимагати справедливості, правди і свободи. На карту поставлено багато, і настав час зробити щось заради цього.Ми захищаємо Wikileaks, тому що не може бути демократії без прозорості та правосуддя.МИ ПРОГОЛОШУЄМО:1. Свобода слова є основоположним правом, закріпленим у галузі прав людини. Вона не повинна бути нижчою за приватні інтереси організацій і урядів та їхні сумнівні юридичні дії, що приховуються від громадян.
2.
Інтернет як основний притулок свободи слова не повинен стати об’єктом цензури і нападів з боку компаній і урядів.
3.
Оприлюднення даних про військові злочини, замовчування і шпигунство – не кримінальний злочин.
Осіб, відповідальних за викриття цих злочинів, потрібно не переслідувати, а підтримувати.
4.
Прозорість урядів є наріжним каменем демократії.
Приховуванням інформації урядом від своїх громадян є шахрайством і зрадою.
5.
Уряди повинні підкорюватися своїм громадянам і представляти їх
, а не компанії, лоббі та інтереси інших груп.
6. Факти, опубліковані Wikileaks, повинні бути належним чином досліджені і з’ясовані.Тому:МИ ВІДКИДАЄМО політику, засновану на страху і дезінформації, а також переслідуваннях Wikileaks, її засновника Джуліана Ассанжа і його прихильників.
МИ ЗАКЛИКАЄМО всіх громадян не залишатися пасивним перед урізанням всіх прав з боку урядів, компаній та інших установ.
МИ ЗВЕРТАЄМОСЯ
до вільної преси із закликом не мовчати і взяти на себе роль і моральне зобов’язання бути викривачами таємниць і розповсюджувачами істини та інформації.
МИ ВИМАГАЄМО
всі уряди припинити служити корпораціям та іншим урядам і діяти від імені справедливості, свободи та базових прав.Громадяни, фільтрація інформації не припиниться, поки уряди не вживатимуть заходів щодо забезпечення прозорості та інформування нас, тих, кого вони представляють, щодо всіх свої дій, скоєних від нашого імені. Вимагати цього – наше право і наш обов’язок.«Телекритика»


clipnews