Інститут Політичної Освіти говоритиме про рідну мову, ОУН-УПА та НАТО

Інститут Політичної Освіти у партнерстві з Представництвом Фонду Конрада Аденауера в Україні вже п’ятий рік поспіль реалізовує проекти, метою яких є гармонізація відносин між населенням з різних областей України, шляхом формування змішаних груп учасників проекту та проведення для них спільних заходів, направлених на пошук правди, істини та компромісу в питаннях які досі розколюють українське суспільство (НАТО, ОУН-УПА, державна мова тощо).


Протягом 2011 року Інститут Політичної Освіти планує реалізувати проект в трьох регіонах України – Одеській, Закарпатській та Харківській областях.


Цільова група: студенти та молоді викладачі гуманітарних факультетів ВНЗ, активісти громадських організацій Одеської, Закарпатської та Харківської областей, представники різних політичних партій та місцевого самоврядування.


Кількість учасників:
Інститутом Політичної Освіти на основі конкурсного відбору буде відібрана фіксована група у складі 24 чоловік (по 8 чол. з кожного регіону).

Сформована група візьме участь в трьох триденних заходах, які відбуватимуться в кожному з анонсованих регіонах, а саме – Одеській, Закарпатській та Харківській областях.
Експертами в даних заходах виступатимуть провідні історики, політологи та дослідники України.


Попередні дати та місця проведення заходів:
Семінар № 1 – 4-6 лютого, м. Одеса^


Семінар №2 – кінець травня, м. Ужгород^


Семінар №3 – вересень, м. Харків.


Умови участі:
– вік – від 20 до 35 років^


– належність до цільової групи (див. вище)^


– можливість брати участь у трьох заходах.


Документи, що повинен надати кандидат на участь у проекті:*
1. Заповнена анкета кандидата^
2. Есе на тему „Чи можливе майбутнє без правди минулого?” Має нараховувати біля 600 слів.^
3. Рекомендація від організації, яка делегує учасника (осередок партії, місцева рада, громадська організація, ВНЗ тощо).

*Увага! До участі в конкурсі допускаються тільки ті кандидати, які нададуть Інституту Політичної Освіти до вказаного терміну повний пакет документів.


Документи можна надсилати факсом (044) 235-97-63, або електронною поштою office@ipo.org.ua , вказавши в темі “PODOLANNYA STEREOTYPYV” Остання дата надсилання документів: 25.01.2011 р. Витрати учасників, включаючи проїзд, проживання, харчування, вартість лекцій та матеріалів беруть на себе організатори.


Додаткову інформацію та анкету учасника ви можете знайти на сайті Інституту Політичної Освіти www.ipo.org.ua та звернувшись за телефонами: 044 278-55-43, 278-55-16


Контактна особа: Любомир Грицак – 067 402 80 31, Тетяна Валькова 067 447 88 27

clipnews