Янукович звільнив 10 і призначив 35 голів райдержадміністрацій

Президент Віктор Янукович підписав низку розпоряджень про звільнення з посад голів районних державних адміністрацій. Відповідні укази розміщені на офіційному сайті президента.

Загалом Янукович підписав 10 розпоряджень про звільнення голів РДА у 7 областях: Закарпатській, Київській, Одеській, Полтавській, Черкаській, Чернівецькій і Чернігівській.

Водночас Янукович видав 35 розпоряджень про звільнення з посад голів районних держадміністрацій у 17 регіонах: на Вінниччині, Волині, Дніпропетровщині, Житомирщині, Закарпатті, Прикарпатті, Київщині, Кіровоградщині, Галичині, Миколаївщині, Одещині, Полтавщині, Рівненщині, Харківщині, Черкащині, Буковині та Чернігівщині.

14 січня президент звільнив чотирьох заступників міністрів. Зокрема Янукович звільнив Леоніда Єфіменка з посади заступника міністра юстиції.

Також звільнені зі своїх посад перший заступник міністра палива та енергетики Сергій Чех і заступник міністра палива Володимир Макуха.

Крім того, Дмитра Мормуля звільнено з посади заступника міністра охорони навколишнього природного середовища.

Нагадаємо, три дні тому президент звільнив з посади заступника міністра освіти і науки Ірину Зайцеву.

Крім того він звільнив заступника міністра охорони здоров’я Валерія Бідного, Раїсу Мостовенко, Олександра Гудзенка і Світлану Буніну.

Відзначимо, що у грудні президент у рамках адміністративної реформи затвердив новий склад уряду, в якому – 10 міністрів, і оптимізував систему центральних органів виконавчої влади.

clipnews