Як два Василі дітей вітали (фото)

Як два Василі дітей віталиУ дитячому садку №1 (завідуюча Оксана Боровкова) в національному вбранні зустрічали гостей не тільки малята, а й їхні наставники-вихователі. Старший вихователь — ведуча ранку Ольга Бугина поралася біля столу разом з дітьми Меланкою та Васильком, готуючи вечерю для колядників. Ольга Іванівна, дотримуючись всіх традицій та обрядів наших предків, розповідала дітям про свята Різдва Христового, святого Василя та Водохреща, які належать до циклу різдвяних празників. У святково прибраній оселі за сімейним столом зібралася велика родина дитячого садочка. При запаленій свічці малята колядували, розповідали віршики, прославляли народженого Ісуса. Як два Василі дітей віталиДо святкового столу приєдналися в національних костюмах вихователі Галина Блецко, Ганна Матоляк та Оксана Вегеш, які доповнили щедрий стіл основними атрибутами Святвечора — керечуном, снопом та оберемком сіна, одночасно розповідаючи дітям про їх значення у цей урочистий вечір, пригостили пампушками гостей свята. Колядки під акомпанемент музичного керівника Людмили Мельничок разом з дітьми співали всі присутні у залі. У запальній народній коломийці кружляли парами не тільки хлопчики й дівчатка, а й вихователі з присутніми на святі дорослими Василями.


Як два Василі дітей віталиЗа приємні хвилини, проведені в оточенні маленьких вихованців, щиро подякував Василь Щур і разом з Василем Юриком роздали дітям подарунки.


X X X


Як два Василі дітей вітали“На Василя” — так називалася композиція, підготовлена для поважних гостей вихованцями дитячого садка №4 (завідуюча Оксана Івась). Під керівництвом виховательки Надії Гренджі та музичного керівника Ріми Юртин хлопчики і дівчатка наповнили цей веселий празник новим змістом і звичаями. Посіваючи зерном, хлопчики виголошували щедрівки, бажали щасливої долі всій Україні.
Як два Василі дітей віталиЗавідуюча дитсадком Оксана Івась щиро дякувала Василю Щуру та Василю Юрику за вияв уваги до малечі, згадала моменти відродження дошкільного закладу, а також безпосередню участь у діяльності цього органу місцевого самоврядування. Саме за їхнього сприяння в дитсадку працюють дві групи, де виховуються 55 дітей, зроблено ремонти, благоустроєно територію. Оксана Іванівна висловила сподівання і на подальшу співпрацю селищної ради, голови РДА Василя Щура з дошкільними закладами райцентру.


X X X


Як два Василі дітей віталиДитячий садок №5, що у Волівчику (завідуюча Наталія Ледней), день святого Василя Великого зустрічав за щедрим столом під ялинкою. Дівчатка у вишиваних сорочках, віночках та хустинах, хлопчики в капелюхах та вишиванках у супроводі виховательки Зіни Тайстри та музичного керівника Мар’яни Мандзюк приурочили віршики народженому Ісусу, прославляли святого Василя Великого, колядували.
Найбільш захоплюючою для малят була мить вручення гостинців, фотографування з гостями під ялинкою. Радістю сяяли оченята у наймолодшеньких вихованців, коли у руках Василя Щура та Василя Юрика з’явилися великі подарунки.
Як два Василі дітей віталиЯк два Василі дітей віталиЩиро подякувала Василю Михайловичу та Василю Васильовичу за розділену радість з дітьми і їхніми батьками завідуюча дитячого садка №5 Наталія Ледней, а також привітала їх з днем ангела і побажала, аби він їх охороняв упродовж усього життя, а їхня праця, спрямована на добробут, благополуччя маленьких горян, увінчувалася успіхами.
У цей день Василь Щур та Василь Юрик привітали з святом дітей та їхніх наставників і дитячих садків №2 та №3. Загалом з нагоди дня святого Василя Великого подарунки від селищної ради отримали понад 400 вихованців п’яти дитячих дошкільних закладів райцентру.


Марія РУБЕЦЬ.
Фото Тетяни КОСТЮК.
mizgir.com.ua

clipnews