Голова обласної ради Іван Балога спілкуватиметься з краянами 30 березня, 26 серпня, 30 листопада, “і всьо”!

З метою забезпечення належного розгляду звернень і організації прийому громадян з особистих питань, постійного зв’язку з мешканцями області, створення сприятливих умов для їх спілкування з керівництвом Закарпатської обласної ради та відповідно до статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», голова Закарпатської обласної ради Іван Балога підписав розпорядження за №65/01-48 «Про графік особистого прийому громадян та роботи постійної прямої телефонної лінії».


Цим документом, зокрема затверджено графіки роботи постійної прямої телефонної лінії облради, особистого прийому громадян в обласній раді та виїзних прийомів на 2011 рік.


Таким чином, голова обласної ради Іван Балога спілкуватиметься з краянами по прямій телефонній лінії в обласній раді – 30 березня, 26 серпня, 30 листопада. Перший заступник голови обласної ради Володимир Закурений відповідно – 25 лютого, 29 квітня, 27 жовтня, заступник голови облради Андрій Сербайло – 28 січня, 27 травня, 30 вересня, а керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Михайло Попович – 30 червня, 22 липня, 28 грудня.Примітка: пряма телефонна лінія обласної ради проводиться в зазначені дні з 10.00 до 12.00 години за телефонами: 61-31-40, 800-501-79-70 (безкоштовно).
Графік особистого прийому громадян керівництвом обласної ради також буде ущільненим.

Іван Балога прийматиме в облраді громадян з особистих питань щомісячно першого вівторка, а виїзний прийом проводитиме у третю п’ятницю кожного місяця.

Володимир Закурений відповідно – у другий понеділок місяця, а виїзний прийом – у другу п’ятницю місяця.

Андрій Сербайло вирішуватиме проблеми краян в облраді – у третій понеділок місяця, а виїзний прийом здійснюватиме – у другу середу місяця.

Михайло Попович відповідно – у четвертий понеділок місяця, виїзний прийом – у п’яту п’ятницю місяця.

Примітка: прийом громадян з особистих питань проводиться за адресою: м. Ужгород, пл. Народна, 4, обласна рада, кабінет 139, з 10.00 до 13.00 годин (тел.61-31-40, 61-49-65), а виїзні прийоми громадян – з 10.00 до 18.00 годин за окремим графіком.Громадянам, які звертаються з питань надання їм одноразової матеріальної допомоги необхідно написати заяву, в якій слід вказати причину звернення, паспортні дані, реєстрацію проживання, ідентифікаційний номер. Крім того, до заяви необхідно додати акт обстеження соціально-побутових умов проживання, завірений працівником сільської ради, або міського відділу соціального захисту населення. Якщо, до прикладу, йдеться про лікування, то потрібно також додати й виписку з історії хвороби, підтверджену лікарем.


clipnews