До уваги абітурієнтів 2011 року

А саме:  для осіб, які виявили бажання вступати на навчання до вищих навчальних закладів, у тому числі до відомчих міліцейських, передбачена обов’язкова реєстрація у створених за місцем проживання (у районі, місті) регіональних відділеннях Українського центру оцінювання якості освіти. Ця реєстрація проводиться з 01 січня до 28 лютого 2011 року.


 


Для абітурієнтів вузів МВС України визначено  такий  перелік сертифікатів Українського центру оцінювання якості освіти, необхідний для вступу у 2011 році (залежно від напряму підготовки): українська мова та література, історія України, іноземна мова, математика, біологія.


 


Для отримання  вказаних  сертифікатів абітурієнту необхідно пройти зовнішнє незалежне тестування у Центрах оцінювання якості освіти за місцем проживання:  українська мова та література – 02-03 червня 2011 року^ іноземна мова – 6 червня 2011 року^ математика – 8 червня 2011 року^ біологія – 14 червня 2011 року^ історія України – 16 червня 2011 року.


 


Додатково  при вступі у липні-серпні 2011 року  предметні екзаменаційні комісії  ВНЗ МВС України проводитимуть  оцінку рівня фізичної підготовки та співбесіду щодо визначення рівня готовності до навчання та служби в органах внутрішніх справ.


 


У подальшому  при вступі абітурієнтів у липні-серпні 2011 року кожен повинен пред’явити до приймальної комісії ВНЗ МВС України вказані сертифікати, за якими  проводитиметься  конкурс.


 


За результатами конкурсу сертифікатів з винесених дисциплін з урахуванням оцінки рівня фізичної підготовки та  підсумками  співбесіди щодо визначення рівня готовності до навчання та служби в органах внутрішніх справ абітурієнти зараховуватимуться на навчання.


 


Водночас повідомляємо, що з 2008 року у Всесвітній мережі Інтернет запроваджено функціонування сайту Департаменту освіти та науки МВС України (ел. адреса – don.centrmia.gov.ua). На вказаному сайті створена та функціонує окрема сторінка «Абітурієнтам»,  де  можна ознайомитись з інформацією щодо вступу до вищих навчальних закладів МВС, тут  розміщені інформаційні матеріали про вищі навчальні заклади МВС з посиланнями на їхні сайти.


 


По додаткову інформацію та для подачі документів звертатись до територіальних підрозділів УМВС України в Закарпатській області за місцем проживання або до управління кадрового забезпечення УМВС України в Закарпатській області за адресою: 88000, м. Ужгород, вул. Ф.Ракоці, 13, каб.241, тел.: 695-047, 695-735.


 


За матеріалами ГУМВС


 

clipnews