Бен Ладен пригрозив Франції стратою заручників

Лідер терористичної мережі “Аль-Каїда” Усама бен Ладен закликав уряд Франції і президента Ніколя Саркозі вивести війська з Афганістану. Якщо цього не станеться, бен Ладен погрожує стратами заручників.

Чергове радіозвернення “терориста №1” передав катарський канал Al Jazeera. Бен Ладен заявив, що якщо найближчим часом французькі війська не підуть з “країн “Аль-Каїди”, Франція “пошкодує про це”.

“Небажання Саркозі виводити війська з Афганістану дасть “зелене світло” страті французьких заручників”, – наголосив він.

Зараз у руках терористів перебуває щонайменше семеро громадян Франції, які були захоплені в африканських країнах у вересні минулого року.

У листопаді один з терористів заявив, що французи можуть бути звільнені тільки після втручання Усами бен Ладена.

На висунуту бен Ладеном умову про виведення французьких військ, глава МЗС Франції Мішель Альо-Марі відповіла відмовою уряду. Також вона додала, що Франція не збирається вести будь які переговори з лідером міжнародного екстремістського угрупування.

До речі, це вже не перші погрози бен Ладена на адресу Франції. Восени 2010 року він висловив своє обурення з приводу законопроекту, який забороняє носіння одягу, що повністю закриває обличчя, назвавши це утисками мусульман.

clipnews