ЗВЕРНЕННЯ ДО ПРАЦІВНИКІВ ТОРГІВЛІ

11 липня 2009 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення регулювання відносин у сфері попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення».

Законом унесено зміни до статей 156, 164-5 та 175-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.


У лютому цього року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження споживання і продажу пива та слабоалкогольних напоїв», яким унесено зміни до кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме до статті 156, чим передбачено заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкоголоних напоїв або тютюнових виробів особі, яка не досягла 18 рок
iв.


Міліція звертається з проханням неухильно дотримуватися чинного законодавства, не продавати пиво, алкогольні, слабоалкогольні напої та тютюнові вироби дітям. Адже кожен знас відповідає за майбутнє покоління. Продаючи спиртне та цигарки дітям, задумайтеся, що хтось може запропонувати закурити чи випити і Вашій дитині. І ніхто не може сказати, що після цього може статися.

ВЗГ УМВС України у Закарпатській області

admin