Закарпття досі у воді. Дані про підтоплення станом на 11 грудня

Зафіксовано 5 селевих потоків, відключено від електропостачання 1 населений пункт повністю та 3 частково, призупинено роботу Хустського водозабору (приватним підприємством «Барзул» в м. Хуст організовано підвіз питної води для населення).
Через сходження двох зсувів грунту у с. Відричка Рахівського району пошкоджено 3 надвірні споруди та внаслідок загрози руйнування п’яти житлових будинків відселено 20 чоловік.

Поблизу с. Біловарці Тячівського району через просідання ґрунту пошкоджено газопровід середнього тиску (діаметр труби 300 мм), внаслідок чого без газопостачання залишилися два населені пункти (с. Грушово та с.Біловарці), не працює 15 АТС.

Здійснено тимчасове відселення 486 чоловік (с. Вільхівці, смт.Дубове Тячівського району-298 чол.^ с. Боржавське Виноградівського району–30 чол.^ м. Рахів – 5 чоловік^ – с. Вільхівка Іршавського району – 17 чол.^ с. Камянське Іршавського району – 116 чол.^ с.Відричка Рахівського району – 20 чол.) будинки які потрапляють в зону підтоплень. Станом на 06:00 11 грудня залишаються відселеними 143 громадяни із будинків (17 чол. у с. Вільхівка Іршавського району та 116 у с.Камянське Іршавського району та 20 у с.Відричка Рахівського району).

Працює обласна та районні комісії з питань ТЕБ та НС, силами служб району проводиться ліквідація наслідків НС – організація проїзду по автошляхах області, відновлення автошляхів, берегоукріплень та мостів, відновлення електропостачання населених пунктів.

До аварійно – відновлювальних робіт залучено територіальні підрозділи МНС, бригади комунальних служб, Закарпатське обласне виробниче управління по меліорації і водному господарству, ВАТ ЕК «Закарпаттяобленерго», ВАТ «Закарпатгаз», ЗФ ВАТ «Укртелеком», ДП «Закарпатоблавтодор» ( всього 1138 чол. та 235 од. техніки, у тому числі від МНС України 86 чол. особового складу, 24 од. техніки).

Для дій у ймовірних зонах можливого підтоплення проведені розрахунки та приведені у готовність сили і засоби МНС. Населення районів області постійно інформується про ситуацію, що склалася і заходи, що вживаються владою для нормалізації обстановки.

Центр пропаганди ГУ МНС в Закарпатській області

admin