Закарпатська політична організація партії "Батьківщина" мітингує проти "пришиття" кримінальних справ колишнім посадовцям України

Акцію протесту проти незаконно «пришитих» кримінальних справ та арештів колишніх посадовців України організували депутат Закарпатської обласної ради, перший заступник голови обласної організації «Батьківщина» Антон Ліврінц, голова Ужгородської міської організації «Батьківщина» Василь Гнатків, члени партії «Батьківщина» Андрій Сербайло, Олександр Волосянський та інші. Мітинг підтримали близько 50-ти активних учасників.

Учасники мітингу тримали плакати з гаслами: «Геть руки від Тимошенко», «Прокуратура Незалежна?!?!», «Припиніть бандитизм у Верховній Раді», «Годі «шити» кримінальні справи», «Ні – політичним переслідуванням опозиції», тощо.

Перший заступник голови обласної організації «Батьківщина» Антон Ліврінц наголосив: «Сьогодні мітингуючі виступають проти політичного переслідування, безпідставних звинувачень, тощо. На прикладі лідера БЮТ Юлії Тимошенко, яку безпідставно викликають у генеральну прокуратуру, висувають їй звинувачення, які не мають законної підстави. Так само неодноразово викликали Олександра Турчинова та інших. Це набуває масштабного характеру. Наші вимоги: припинити безлад, припинити «душити» демократію. Люди мають право на політичні погляди і переконання».

За словами голови Ужгородської міської організації «Батьківщина» Василя Гнатківа, в Україні на сьогоднішній день відбувається: «нахабне «пришиття» кримінальних справ. Ми виступаємо проти цього. Наразі ми підготували звернення до прокурора Закарпатської області з вимогами припинити ці незаконні сфальшовані, «надуті» кримінальні справи і арешти колишніх посадовців».

Андрій Сербайло закликав учасників мітингу і всіх бажаючих боротися з несправедливими звинувачення з боку влади і придушенням демократії у країні. А також закликав українців встати з колін, боротися за свої права. Як приклад, член партії «Батьківщина» навів той факт, що приватних підприємців України арештовували за те, що вони боролися за свої права і виступали проти прийняття нового Податкового кодексу. «Свої права потрібно відстоювати, не дозволяючи владі керувати нашим життям», – додав він.

admin