Віктор Русин отримав орден від митрополита Володимира (фото)

Цього тижня закарпатські правоохоронці продовжували святкувати своє професійне свято—День української міліції. Понеділок видався багатим на урочисті події.

Зранку керівництво УМВС покладало квіти до памятника загиблим міліціонерам на

Православній набережній в Ужгороді. Відтак на площі біля медфаку УжНУ відбулися показові виступи бійців спецпідрозділів “Беркут”, “Сокіл” та кінологів зі службовими собаками. Як і годиться на таких дійствах, що викликають великий інтерес в публіки, не обійшлося без автоматної стрілянини, вибухів шумових гранат та прийомів рукопашного бою. А службові собаки затримували уявних злочинців та знаходили наркотики в машині.

У клубі УМВС відбулися урочисті збори, на які завітало керівництво області, правоохоронних структур та іноземні делегації. З вітальною промовою виступив начальник УМВС України в Закарпатській області полковник міліції Віктор Русин,

який зачитав вітальну телеграму від міністра внутрішніх справ України генерал-лейтенанта міліції Анатолія Могильова. У своєму виступі очільник правоохоронців краю окреслив роботу закарпатської міліції, відзначив кращі підрозділи, висловив подяку за підтримку та співпрацю обласній владі, колегам із правоохоронних структур. Хвилиною мовчання було вшановано память загиблих міліціонерів. Слова шани прозвучали на адресу сивочолих ветеранів міліції. На завершення Віктор Русин привітав весь особовий склад, усіх присутніх на святі з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим.

Відзнаками МВС України нагороджено очільників краю: голову Закарпатської обласної державної адміністрації Олександра Ледиду та голову обласної Ради Івана Балогу. Знаки Пошани УМВС одержали прокурор області Анатолій Петруня та начальник УСБУ Василь Ситар.

З нагоди свята загалом заохочено понад 500 працівників закарпатської міліції. Зокрема, погони підполковників отримали начальник Мукачівського райвідділу міліції Євген Калитич, заступник начальника Ужгородського РВ УМВС Віктор Ребрей, оперативний черговий УМВС Руслан Орінчай. А черговий управління Віктор Галюлько став майором. Командир закарпатського “Беркута” капітан міліції Василь Петрунь медаль “За бездоганну службу” одержав із рук самого міністра. Серед інших нагороджених—заступник начальника Ужгородського РВ УМВС Василь Продан, слідчий з особливо важливих справ СУ УМВС Оксана Данько, Михайло Кукуч з управління карного розшуку, Богдан Дронишинець зі штабу УМВС та ін.

З вітальними промовами виступили й гості. Зокрема, голова ОДА О.Ледида висловив вдячність міліціонерам за їхній самовідданий труд і побажав їм нових професійних звершень, здоровя, щастя, добра і злагоди в родинах. Керівник краю також нагородив кращих правоохоронців Почесними грамотами ОДА. Іншим дісталися грамоти облради, які вручив в.о. голови Закарпатської обласної ради Володимир Закурений.

Теплими були й виступи обласного прокурора Анатолія Петруні, начальника УСБУ Василя Ситара, міського голови Ужгорода Віктора Погорєлова.

Не обійшлося і без подарунків. Віктор Русин, окрім вітальних адрес, одержав картину від обласного прокурора, годинник від очільника облуправління СБУ, відзнаку Профспілки атестованих прац
івників ОВС України (її вручив керівник обласної організації ПАП ОВС полковник міліції Олександр Конюшок).

А владика Феодор вручив Віктору Павловичу за заслуги перед Церквою орден Почаївської Божої Матері від імені Митрополита УПЦ Володимира. Ікону Божої Матері вручив і настоятель греко-католицької церкви краю владика Мілан.

А на завершення відбувся святковий концерт.

Володимир ПАВЛЮХ,
ВЗГ УМВС України в Закарпатській області

admin