В Ужгороді чергова пожежа – очевидці кажуть, підпал

Близько 10 ранку, неподалік будинку 165 по вулиці Перемоги, загорівся будівельний вагончик, який належить до місцевого будівництва. На місце події одразу ж виїхали працівники МНС, але врятувати об’єкт не вдалось – буквально за лічені хвилини все згоріло дощенту. Потерпілих, на щастя, немає.

Як повідомили очевидці, пожежа трапилась у наслідок підпалу. Хлопчик, що став свідком події, розповів, що бачив нібито якогось рома, який не задовго до пожежі, підпалював цигарку, а потім кинув палаючого сірника на територію будівництва, де лежали складені матеріали із деревини. Вони, мабуть, і загорілись.

Проте самі пожежники в цій версії не впевнені. За словами одного з працівників МНС, який гасив полум’я, не виключена версія, що будівельний вагончик міг загорітись в наслідок електричного замикання. Також, припускають, що спричинити лихо могли місцеві бездомні, які хотіли погрітись.

На разі точні обставини пожежі з’ясовуються. На місці подій працюють експерти, що зафіксують причину займання. Офіційна версія буде оприлюднена пізніше.


Крістіна Кузьменко
спеціально для Європейського медіа-центру

admin