В український кінопрокат виходить "Щелкунчик" Кончаловського

“Щелкунчик і щурячий король”


Посаги, 1920-ті роки. Дев’ятирічна Мері живе у будинку, який повний прекрасних речей і самотності. Брат Макс, невтомний пустун, дошкуляє її, а батьки, хоч і гаряче її люблять, дуже зайняті, щоб приділяти їй досить уваги. Мері сумує за спілкуванням з друзями і пригодами. Напередодні Різдва до неї приходить улюблений дядечко Альберт і дарує дерев’яну ляльку – Щелкунчика. Уява Мері пожвавлює ляльку, і вона потрапляє у світ дитячих мрій, де все стає можливим – сніжинки-балерини кружляються у танці, іграшки на ялинці оживають, так і сама ялина перетворюється в цілий всесвіт, в якому править добра Сніжна Фея, так схожа на маму… І поки Мері освоюється у цьому дивному світі, полчище пацюків на чолі з підступним Щурячим королем і його злобною матір’ю Щурячою королевою захоплюють місто і поневолюють людей, прагнучи стерти людство з лиця землі. Щелкунчик збирає друзів на битву з пацюками, але потрапляє у полон. Перемогти щурячу армію і звільнити Щелкунчика буде непросто – відважній Мері заважатимуть дикі байкери на дивних літаючих мотоциклах, пацюки-роботи і кажани, екіпіровані надпотужною фантастичною зброєю.

Режисер – Андрій Кончаловський. У ролях: Ель Фаннінг, Джон Туртурро, Натан Лейн, Аарон Майкл Дрозін, Чарлі Роу, Пітер Елліот, Юлія Висоцька.

“Секс, наркотики і рок-н-ролл”

У фільмі розповідається історія Іена Дьюрі, який, перехворівши у молоді літа поліомелитом, стає у 1970-х рр. одним з фундаторів британського панка-руху.
Режисер: Мат Уайткросс. У ролях: Енді Серкіс, Том Хьюз, Кліффорд Семюел, Джозеф Кеннеді, Артур Дарвілл, Джеймс Джаггер, Маккензі Крук.

news.liga.net

admin