В Колочаві на честь ікони звершено Чернечий постриг

19 грудня, в празник святителя і чудотворця Николая, архієп. Мир Лікійських, після вечірнього богослужіння, у чоловічому монастирі в честь ікони Божої Матері «Нечаянна Радість», що в с. Колочава, відбулась надзвичайна подія.

Як повідомив секретар Хустської єпархії УПЦ (МП), настоятель чоловічого монастиря на честь ікони Божої Матері “Нечаянна Радість”Архімандрит Алексій (Бринчак), монастир в с. Колочава зародився зовсім недавно – у 2002 році. І ось вперше в цьому монастирі звершено чин постригу в чернецтво (монашество) насельника монастиря послушника Івана Бекеша. По благословенні Керуючого Хустською єпархією архієпископа Марка , цей чин звершив настоятель монастиря архімандрит Алексій.

Звертаючись зі словом настанови до новопостриженого монаха Іова, настоятель зазначив, що чернець – це людина, яка зрікається не світу, а спокус, які панують в цьому світі, і посвячує своє життя молитві за увесь світ. Архімандрит Алексій, звертаючись до новопостриженого, зокрема наголосив: “Ви сподобились прийняти монашество з іменем в честь преподобного Іова Угольського. Нехай же і Ваш чернечий подвиг буде подібним до тих трудів, які поніс для блага ближніх молитвеник Карпатської землі преподобний Іов Угольський. В Хустській єпархії Ви являєтесь першим пострижеником в його честь – отож постарайтесь бути достойним взірцем чернечого життя, як був (відтепер уже Ваш небесний покровитель) преподобний Іов”.

Закарпаття online

admin