Ужгородці обурені вандалізмом балогівсько-адилівської братви

Не є таємницею, що де факто Віктор Погорєлов – ставленик мукачівських братків, беззастережно виконує їх волю.

Черговий акт брутального вандалізму, до якого як повідомлялось у ЗМІ, має відношеня Віктор Погорєлов, нині вчинено в Ужгороді. Цей, сповнений ненависті до колишнього голови міста, акт вандалізму вкрай вразив жителів обласного центру. Та найгірше те, що виглядає, балогівські бандюки ніяк не можуть заспокоїтися, навіть захопивши всю владу в Закарпатті. І продовжують трощити усе, що викликає у їх хворій уяві асоціації із минулою владою, раніш непідконтрольного Ужгорода. От і символ краю – Каратський ведмідь в адилівсько-погорєлівській банді викликає дивні фобії.
Cкульптуру ведмедя, що прикрашала ужгородську площу Петефі і радувала дітвору – ущент розбито. Вандали звіряче рознесли її на друзки і по-щурячому знову розбіглися по норах, певно, команди «світитися» не було.
Побачивши зранку таку картину ужгородці просто були шоковані і не на жарт обурені. Найтривожнішим є те, що нині воюють зі скульптурами, а завтра почнуть у традиціях трощити людей і буде уже не важливо чи кувалдами чи битами.

Не менш дивним є факт повної бездіяльності із цього приводу цілої армії правоохоронних, силових та прокурорських структур розквартированих в обласному центрі та за чисельністю здатних не те що забезпечити правопорядок в Ужгороді, але й, при бажанні, завоювати якусь із невеликих європейських держав.

Звичайно, як і минулого разу, коли вперше, було вчинено акт проти «ведмедя» на площі Петефі, наші доблесні правоохоронні структури безсило розведуть руками: «Затримати зловмисників не вдалося…»

Тож виникає закономірне питання чи то у нас правоохоронці посліпли чи якась зловмисна рука повидовбувала об’єктиви камер відеонагляду, якими практично нашпиговані торгівельні заклади по всьому периметру площі?

І врешті-решт громада обласного центру чекає відповіді, хто контролює криміногенну ситуацію в Ужгороді: мукачівські братки чи правоохоронні структури?

admin