У фестивалі "Крила надії", який відбудеться на Хмельниччині візьмуть участь і закарпатські волонтери

Фестиваль проводиться в рамках святкування Дня волонтера в рамках проекту “Створення корпусу Волонтерів для сільських громад України” за ініціативи експерта з розвитку громад Хмельницької області, керівника ГО “Надія два” Лариси Трачук та громади села Міцівці, Дунаєвецького району.

У фестивалі візьмуть участь понад 200 волонтерів ряду волонтерських організацій, експерти з розвитку сільських громад Хмельницької, Миколаївської, Львівської, Закарпатської, Тернопільської, Рівненської і Луганської областей, гості та запрошені. В програмі фестивалю презентація кращих практик благодійництва, проведення волонтерських акцій та реалізації волонтерських програм, а також виступи козаків та хору “Кадри” гуманітарно-педагогічної академії м. Хмельницького, народного театру “Браво” с. Грушка Кам’янець-Подільського району, школярів ГО “Барвінкова республіка” с. Великий Карабчіїв Городоцького району, танцювального шоу-клубу “Фламінго” смт. Ярмолинці.

Мета фестивалю:

•Знайти справжніх Волонтерів – людей доброї волі, допомогти їм реалізувати себе у волонтерстві, показати живий приклад відродження сільських громад і зробити так, щоб звання Волонтер для сільських громад України стало почесним і престижним в українському суспільстві.
•Сприяти вирішенню проблем у сільських громадах Хмельницької області шляхом реалізації проектів із залученням внутрішніх та зовнішніх ресурсів.

Завдання фестивалю:

•обмінятись досвідом щодо здійснення волонтерської діяльності, презентувати кращі практики волонтерства,
•проаналізувати стан розвитку волонтерства у Хмельницькій та інших областях, змотивувати громади Хмельниччини до волонтерської діяльності,
•провести широку інформаційну кампанію з метою залучення добровольців та визначення громад, які готові до роботи з волонтерами.
Очікувальні результати: активізація волонтерської діяльності.

Дата проведення: 16 грудня 2010 року
Місце проведення: Будинок Культури с. Міцівці, Дунаєвецького району, Хмельницької області.

uzhgorod.net.ua

admin