Тягнибок оприлюднив грандіозні плани націоналістів

Змінити завдання “Свобода” вирішила після результатів виборів до місцевих рад, які пройшли 31 жовтня, повідомила прес-служба партії.

“Ми значно збільшили представництво у місцевих органах влади. Крім того, дуже важливо, щоб нам вдалося зруйнувати декілька міфів, які вже тривалий час повисли над Всеукраїнським об’єднанням “Свобода” про те, що наша політична сила – це тільки територіальна партія, про те, що “Свобода” є політичною силою лише однієї людини”, – пояснив Тягнибок.

“Ми прекрасно розуміємо та усвідомлюємо завдання, які стоять перед нами у майбутньому: втримати свої позиції та уберегти наших депутатів від політичного “тушкування”, які, я переконаний витримають це випробування!”, – додав він.

Тягнибок наголосив, що “свободівці – українські націоналісти – це є ті представники у владі, які можуть тримати слово, які можуть виконувати те, що говорилося перед виборами”.

“Плани, які ми ставитимемо перед “Свободою”, доволі серйозні”, – резюмував він.

За словами Тягнибока, його політична сила ставить перед собою завдання отримати у парламенті “серйозну, сильну, потужну, реальну фракцію, яка зможе впливати на розвиток політичних подій в Україні, як національного характеру, так і соціально-економічного характеру”.

Нагадаємо, восени Конституційний суд скасував конституційну реформу 2004 року, і таким чином Україна повернулася до президентсько-парламентської форми правління. У зв’язку з цим виникло питання, коли необхідно проводити чергові парламентські вибори.

КС постановив, що наступні вибори мають відбутися у жовтні 2012 року. На цьому ж наполягають і депутати правлячої Партії регіонів. Опозиція ж вимагає призначити вибори у березні 2011-го.

TSN.UA

admin