Син півроку жив у квартирі з тілом матері, а потім повісився

Сусіди почули запах лише через два тижні. Зламавши двері оселі, співробітники МНС і дільничний міліціонер виявили два трупи. Тіло 84-річної господарки покоїлося на ліжку, а її син висів у ванні.

За деякими даними, син літньої жінки ніде не працював і існував за рахунок матері. Яким чином сусіди не почули запах померлої жінки, не повідомляється.

Нагадаємо, що жахлива трагедія сталася влітку у штаті Пенсільванія. 16 котів і собака, замкнені в домі, щоб не померти від голоду, почали їсти тіло господаря та його матері, які померли.

74-річний любитель тварин Герберт Уолден, вчитель на пенсії, помер від серцевого нападу в кінці червня. Його труп пролежав у його будинку більше тижня, поки його виявили.

Після його смерті, мати чоловіка Джейн, яка жила з ним, перенесла зневоднення, так як була не в змозі доглядати за собою сама, і померла через тиждень.

Тіло чоловіка, яке було виявлене в його будинку під купами сміття у липні, пролежало там так довго, що голодні коти почали їсти труп.

94-річна мати Герберта Уолдена, також була знайдена мертвою в їхньому будинку, поряд з трупами чотирьох котів і собаки. Її тіло майже не постраждало.

tsn.ua

admin