Сталіну повернули на місце відрізану голову

Бюсту Йосипа Сталіна біля Запорізького обкому КПУ повернули голову: вранці 29 грудня відновленого силумінового “вождя народів” можна було спостерігати під офісом комуністів.

Правда, весь бюст від основи до підборіддя укритий партійним полотнищем КПУ.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що 28 грудня в міліцію Запоріжжя надійшло повідомлення про пошкодження невідомими зловмисниками бюста Сталіна: нібито у пам’ятника була відрізана голова.

Пізніше стало відомо, що відповідальність за скоїне на себе взяла всеукраїнська організація “Тризуб” імені Степана Бандери.

Пізніше в Запорізькому облкомітеті КПУ заявили, що пам’ятник Йосипу Сталіну не обезголовлений

За інформацією КПУ, організований напад дійсно був, в ньому брало участь 4 молодих чоловіків. Вони кинули пляшку в пам’ятник через огорожу і відбили декілька букв. “Сам пам’ятник вони не пошкодили: його голова на місці”, – заявили в облкомітеті КПУ.

На даний час пам’ятник “в рамках посилення заходів безпеки закритий захисним саркофагом”, і завтра охочі зможуть побачити його тільки у такому вигляді.

Як повідомлялося, 5 травня у Запоріжжі було відкрито памятник Сталіну. Триметровий силуміновий пам’ятник, який є напівфігурою Сталіна у військовій формі, відкрили біля будівлі Запорізького обкому КПУ в Жовтневому районі Запоріжжя під гімн СРСР в присутності близько 1000 представників КПУ і прихильників комуністичної ідеології.

admin