Соціальний проект "Чисті зубки" від Ротаракт клубу "Ужгород"

11 грудня 2010 року відбудеться захід, який має на меті подарувати щасливу посмішку кожній дитині.

Проект присвячений до Дня Святого Миколая для дитячих будинків сімейного типу.

Метою якого є покращити стан здоров’я зубів вихованців дитячого будинку. Закупивши для вихованців зубні щітки та пасти, а також проінформувавши дітей та їх оточення лікарями-стоматологами про правильне чищення зубів, періодичне відстеження стану здоров’я зубів.

На стан здоров’я дітей впливає багато факторів: неякісні продукти харчування, поганий стан екології, неналежне матеріальне становище. Не можна стверджувати, що їм приділяється мало уваги з боку окремих осіб, громадських організацій, органів влади, проте, ця увага спрямована, як правило на короткотривалий ефект – матеріальні речі, іграшки, солодощі, а про стан здоров’я дітей не часто хто задумовується. Ось і виникла ідея подібного довготривалого проекту для допомоги маленьким громадянам Закарпаття вести здоровий спосіб життя. Адже, якщо не доглядати, як слід, за ротовою порожниною змалку, в дорослому віці мати хворі ясна – явище неприємне.

Чищення дитячих зубів має свої особливості, адже малюки ще не вміють це робити правильно й під час гігієнічної процедури ковтають до 40% зубної пасти.

Тому чистити зуби дорослими зубними пастами їм можна лише з 12-річного віку – навіть дуже корисні для зубів речовини можуть зашкодити, якщо ними щодня “харчуватись”.

admin