Прихильники пастора Аделаджі готують новий Майдан за півмільярда доларів

На випадок арешту пастора Сандея Аделаджі “Посольство Боже” має екстрений план: від організації наметового містечка до пікетів й навіть голодування. На таку кампанію можуть витратити близько 500 мільйонів доларів, акумульованих на рахунках церковного “Клубу тисячі мільйонерів”.

Про це йдеться у відповідному документі, який є в розпорядженні видання “Газета по-киевски”.

За словами джерела видання у правоохоронних органах, таємна схема порятунку пастора вже починає втілюватися в життя.

Зокрема, прихильники Аделаджі розгортають повномасштабну кампанію обілення пастора, імідж якого підмочений кримінальною справою щодо величезного шахрайства.

Поки що нібито запущено першу частину плану – на підтримку пастора роздають “позитивні” листівки, готують виступи у ЗМІ. Крім того, за інформацією видання, близько 600 осіб займаються написанням позитивних коментарів про пастора в блогах, форумах і соцмережах в Інтернеті.

Однак, у випадку арешту Аделаджі, його підопічні готові розпочати масштабні акції протесту, наметові містечка й навіть голодування.

Офіційно у МВС цю інформацію не підтверджують, однак, окремі міліціонери кажуть, що від прихильників Сандея можна очікувати що завгодно.

Тим часом у церкві Аделаджі говорять, що їм зовсім не потрібно спеціальних планів, тому що люди за власною ініціативою будуть захищати свого пастора у випадку, якщо його арештують.
Нагадаємо, громадянин Нігерії, пастор Церкви Посольства Божого Сандей Аделаджа, який офіційно проживає в Україні, звинувачується в організації заволодіння коштами громадян шляхом шахрайства, здійсненого в особливо великих розмірах.

Крім того, СБУ почала перевірку “Клубу тисячі мільйонерів”, пов’язаного з “Посольством божим”. Приводом для перевірки стало звернення громадян, які заявили, що керівництво клубу (за документами громадської організації) вимагало в парафіян гроші на земельні і будівельні проекти.

admin