Погорєлов обігнав мільйонний Харків роздутим штатом

На пленарному засіданні Ужгородської міської ради депутати підтримали рішення міського голови про розпуск виконавчого комітету минулої каденції, до складу якого входило 11 осіб. Цього разу було прийнято ухвалу, відповідно до якої кількість членів виконкому становитиме 19 осіб!

Скоротити штати … в сторону збільшення?!

Слід відзначити, що Віктор Погорєлов неодноразово наголошував на зменшенні штату міської ради, у зв’язку з недоцільністю такої кількості працівників та зменшенням витрат. На разі ж «скоротили» штат, і в результаті «повісили» на шию платників податків додатково 8 членів виконкому. Крім безпосередньої оплати, особи, які входять до складу виконавчого комітету на час засідань, а також для здійснення повноважень в інших випадках звільняються від виконання виробничих або службових обов’язків з відшкодуванням їм середнього заробітку за основним місцем роботи та інших витрат, пов’язаних з виконанням обов’язків члена виконавчого комітету, за рахунок коштів мізерного місцевого бюджету.

Збільшення штату виконкому до 19 осіб – недоцільний вчинок. Дана кількість надто велика для 120-тисячного Ужгорода. Для прикладу така ж кількість у Харкові, де кількість мешканців -1,46 млн.^ в Одесі – 15 осіб (1,2 млн. мешканців)^ Донецьку – 17 осіб (1.2 млн. мешканців)^ Житомирі та Луцьку – 11 осіб (272 та 207 тис. мешканців відповідно). Здавалось би, роздуті штати сприятимуть більш дієвому виконанню прямих обов’язків. Але й при минулому складі та кількості, загальна справа не страждала. До того ж, набір нових людей не повинен відбуватися за принципом: набрати своїх та звільнити неугодних.

Без сумніву, балогівське „протеже” посадами розраховується за фінансову та моральну підтримку на місцевих виборах, що відбулися 31 жовтня. Оплачуватиметься ж „скорочений” штат майном та коштами міської громади. Кому і скільки виділять „ласого шматочка” – ужгородці невдовзі дізнаються.

admin