Партія регіонів запропонувала легалізувати наркотики

сумішей, внесених до переліку заборонених наркотичних і психотропних засобів.

Відповідний законопроект №7456 13 грудня зареєстрував у парламенті депутат-регіонал Андрій Пінчук.

Проектом закону пропонується ліцензувати виробництво, а також оптову й роздрібну торгівлю сумішами для паління, які не підпадають під визначення тютюнових виробів, речовинами для ароматизації повітря, які застосовуються шляхом спалювання або іншої термічної обробки – крім ладану, фіміаму й мирри.

У пояснювальній записці до проекту закону зазначається, що до сумішей для куріння не будуть відноситися тютюнові вироби, ряд яких хоча й містить незначні ароматичні домішки, однак не є сумішшю для куріння.

Таке ліцензування також не поширюється на дезодоруючі засоби, ароматичні масла й інші речовини для ароматизації повітря, які не використовуються шляхом спалювання або іншої термічної обробки.

Крім того, з метою дотримання права на свободу совісті й віросповідання в проекті зроблені винятки для найпоширеніших речовин для ароматизації повітря шляхом термічної обробки, які використаються під час релігійних обрядів.

Нагадаємо, 31 травня курильні суміші за рішенням Кабінету міністрів входять до переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів.

Експерти давно з’ясували, що так звані “аромасуміші” або суміші для куріння містять синтетичний канабіноїд JWH-018, віднесений до переліку особливо небезпечних заборонених речовин. В багатьох країнах Європи і в Росії продаж сумішей заборонено. За словами медиків, ефект аромасумішей сильніший за ефект від уживання гашишу в 5 разів.

admin