На Нью-Йорк насувається "сніговий Армагеддон"

Снігова буря насувається на найбільші міста східного узбережжя США. Метеорологи передбачають великі снігопади в Нью-Йорку та Бостоні.

У місті “великого яблука” очікується від 30 до 45 сантиметрів опадів. Поривчастий вітер може досягати швидкості до 96 кілометрів на годину. У деяких районах міста швидкість вітру буде трохи нижчою і становитиме 80 кілометрів на годину.

Експерти не виключають, що може повторитися “сніговий Армагеддон” минулого року, коли лютневі завірюхи фактично паралізували життя Східного узбережжя майже два тижні.

Національна метеорологічна служба вже попередила мешканців Нью-Йорка про можливе обледеніння. “Воно створить вам чимало труднощів, якщо ви поїдете на північ від Філадельфії”, – спрогнозував синоптик з державного коледжу Пенсільванії Дейв Самуель.

Сніговий циклон затримається в Нью-Йорку на кілька днів. Спостерігачі побоюються, що погана погода може серйозно ускладнити роботу столичних аеропортів і ускладнити відпустку тисячам американських туристів, які використовують аеропорти як пересадочний вузол.

admin