Міліціонери жорстко побили лікаря, який зробив їм зауваження

Подія сталася у ніч на суботу, 18 грудня, у приймальному відділенні лікарні. Троє бійців загону міліції особливого призначення привезли в клініку свого товариша, 27-річного Олексія Бокова. У міліціонера були переламані обидві гомілкові кістки ніг.

Пацієнта у приймальному відділенні оглянув черговий хірург Сергій Фролов. Проте, оскільки в лікарні немає відділення травматології, лікар виписав направлення в іншу клініку і викликав швидку допомогу для транспортування хворого.

Як повідомляється, спецназівці в очікуванні “швидкої” почали лаятись, нецензурно виражатися і чіплятися до пацієнтів. Хірург зробив їм зауваження, однак йому у відповідь ткнули в обличчя службові посвідчення, а потім сильно вдарили по голові. Колеги Фролова викликали співробітників міліції.

Побитого лікаря госпіталізували з важкими травмами голови, переломом носа і численними побоями. У слідчому управлінні підтвердили факт побиття лікаря на робочому місці. Однак там не стали коментувати інформацію про причетність до цього міліціонерів. За даними слідчих органів, побої доктору завдали “невстановлені особи, що представилися співробітниками правоохоронних органів”.

Нагадаємо, нещодавно повідомлялось про випадок можливого міліцейського свавілля на Сумщині. Порушено справу проти працівників одного з райвідділів міліції, які, ймовірно, перевищили свої службові повноваження, внаслідок чого у місцевого жителя значно підвищився артеріальний тиск і він помер у лікарні.

tsn.ua

admin