Голова Закарпатської ОДА Олександр Ледида на благодійному аукціоні придбав картину Наума Рєпкіна "Золота осінь"

Акція відбулася під патронатом обласної влади. На заході побували і голова Закарпатської облдержадміністрації Олександр Ледида та його заступник Іван Качур.

Відомий художник-пейзажист Наум Рєпкін, який неодноразово влаштовував благодійні акції, цього разу безкоштовно передав для виставки 24 полотен.
– Першу благодійну виставку провів 11 років тому. Зібрав чималу суму, яку віддав для реабілітаційного центру дітей-інвалідів. Відтоді взяв за правило малювати картини для благодійних акцій, – каже художник. – Чотирнадцять років тому хірурги обласного онкодиспансеру врятували мені життя. Нині хочу віддячити цим людям.
Один з ініціаторів заходу – голова обласної асоціації онкологів Закарпаття Андрій Русин повідомив, що всі виручені від продажу картин кошти спрямують на придбання обладнання для обласного онкодиспансеру.
– Це наша перша акція. На неї ми запросили відомих закарпатських політиків, меценатів. Вартість картин немала, але плануємо продати всі картини, – розповів Андрій Русин.

Першим полотно придбав голова облдержадміністрації Олександр Ледида. Її назва – «Золота осінь». Каже, що в домашній колекції картина Наума Рєпкіна займе поважне місце.
– Тут представлені чудові твори закарпатської школи живопису, які представляють високу художню творчість. Сьогодні на цій акції зібралися всі, хто не байдужий до страшного недугу – онкологічних захворювань. Лікування є доволі дорогим, тому кожен, хто має таку можливість, повинен допомагати, – констатував Олександр Ледида.
Лише за перший день виставки її організаторам вдалося продати майже половину картин.

admin