Чорна смуга у житті закарпатського «зварича»

Останній час майже щотижня його лупцюють. Нагадаємо, що минулого тижня про один з таких випадків в ужгородському ресторані «Венеція» писали місцеві ЗМІ.

Цього понеділка «закарпатського Зварича» відлупили ще серйозніше: у хід пішли бейсбольні битки.

В результаті, колишній володар суддівської мантії опинився на лікарняному ліжку однієї з лікарень Ужгорода в очікуванні серйозної операції переломаних ніг. На цьому фоні синці та інші незначні травми виглядають не вартими уваги.

Подейкують, що приводом для цього інциденту стала справа, яку під завісу суддівської діяльності розглядав Олег Ціцак. Ця справа не складала жодних юридичних труднощів. Мова про звільнення з-під варти спритних ділків, що крали нафтопродукти з транзитного продуктопроводу, яких на гарячому у жовтні затримала СБУ. Цей факт також не обійшли увагою місцеві ЗМІ, тим більше, що до реалізації краденого був причетний один з депутатів всеукраїнської партії з місцевою пропискою, господарю якої роками вірно служив та завдячує блискучою суддівською кар’єрою п. Ціцак.

Подейкують, що за вихід на волю спритники нафтово-бензинового бізнесу заплатили 100 тис. американських доларів, за які горе-бізнесменів звільнили з-під варти прямо у залі суду. І все б нормально, якби не прикрий трафунок. Прямо при виході прокуратура затримала спянілих від відчуття волі ділків та доправили знов до буцегарні.

Коли ж братва почала вимагати від служителя Феміди повернути вкладені у білет на волю гроші, той відмовив, за що і був жорстоко покараний мукачівськими братками.

Далі буде…

admin