Андрій Сербайло провів прийом громадян в Ужгороді та виїзний – у Чопі

Порушувалися питання благоустрою населених пунктів, ремонту доріг, облаштування дошкільних закладів, вирішення земельних спорів, соціального захисту тощо.
Син Героя Соцпраці Івана Чуси із с. Лопухово Тячівського району запропонував керівництву облради створити музей-садибу чемпіона світу з валки лісу. Тим паче, що в нього, як спадкоємця, залишилося багато цінних речей від батька: вітальні листи, телеграми нагороди, а також будинок і земельна ділянка.
Андрій Андрійович невідкладно направив матеріали на розгляд депутатської комісії з питань освіти, науки, культури, духовності, молодіжної політики, фізкультури і спорту, національних меншин та інформаційної політики.
Житель м. Рахів Василь М. просив сприяння щодо приватизації земельної ділянки, розташованої біля його власного будинку.
Зі своїми проблемами й тривогами прийшли на прийом Марія К. з Іршави, Галина Б. з Мукачева, Світлана М. з Перечина, Василина Б. з Ужгорода. Всі отримують мінімальні пенсії, а коштів на лікування не вистачає.
У м. Чопі до Андрія Сербайла звернулися також з різних питань.
Разом із Чопським міським головою Галиною Цар Андрій Андрійович уважно вислуховував кожного заявника.
Серед основних питань, які порушувались на прийомі – розбудова інфраструктури міста, покращення житлово-комунальних послуг та інше.
Цього ж дня заступник голови облради зустрівся із членами бюджетної комісії Чопської міської ради та обговорив з ними проблеми щодо формування бюджету міста на 2011 рік.
За результатами прийомів громадян Андрій Сербайло направив відповідним обласним інстанціям листи-клопотання, а низку з них – узяв на особистий контроль.

Прес-служба обласної ради
admin