Звернення до Президента з приводу фальсифікацій

Нижче публікуємо текст звернення до Президента.

Звернення

до Президента України В.Ф. Януковича

Вельмишановний пане Президенте !

На місцевих виборах 31 жовтня в Закарпатській області відбулось безпрецедентне кримінальне дійство, яке по своїй суті є антидержавним заколотом і посяганням на суверенітет України.

В черговий раз на нашій землі відбулося відпрацювання нових, брудних політ технологій.

Тотальний системний підкуп виборців на протязі останніх місяців і в день виборів, голосування замість відсутніх, фальсифікація подань до ЦВК, ТВК, підлог у подачі документів окремих кандидатів у депутати, голосування чужими паспортами тощо.

Так, переможцями ставали люди, яких ніхто не бачив в очі, партія ЄЦ з соціологічних 1-5% по результатам отримувала від 20 до 60%, головою обласного центру оголошено кандидата з результатом 29% при соціології 9-13% тощо. Розмір підкупу призвів до спотворення результатів від 20 до 60%.

Всупереч положенням діючої Конституції України, це спотворило волевиявлення громадян і створило нелегітимну владу всіх рівнів на всій території Закарпатської області.

Організатор цього тотального злочину Віктор Балога і його партія «Єдиний Центр».

Результат таких виборів – нелегітимна влада, зґвалтована воля свідомих виборців, зневіра громадян в елементарну справедливість в державі, закріплення повної криміналізації влади в краї.

Центральною лінією Вашої діяльності, пане Президент проголошено боротьбу з корупцією. Про яку ж боротьбу з корупцією може йти мова, коли вся влада в Закарпатській області захоплена абсолютно кримінальним, корупційним шляхом.

По суті – в Закарпатській області за готівку куплено всю владу, придбано частину території України з усіма наслідками. Зганьблено державу Україна і її Президента як гаранта конституційних прав і свобод громадян, відбулася публічна наруга над Конституцією. Авторитету держави Україна завдано непоправного удару.

Окремої уваги заслуговує злочинна бездіяльність та пряме сприяння фальсифікації та підкупу виборців правоохоронними органами та спецслужбами, що відповідальні за конституційний лад в державі.

Наполягаємо на терміновому втручанні в ситуацію, скасування результатів виборів до всіх рад в Закарпатській області і призначення нових. Притягнути винних до відповідальності.

Народний депутат ВРУ Сергій Ратушняк

IV скликання

Представники Закарпатських обласних осередків політичних партій:

Народна Партія Юліана Бедь

Українська республіканська партія Євген Ясінський

«Собор»

Народний рух України Олександр Черепаха

Українська партія Павло Федака

КУН Олександр Сачко

УНП Павло Зуєв

«Сила і Честь» Руслана Натуркач

ППП України Михайло Байко

Народна самооборона &nbs
p^
Анатолій Синишин

Організація Українських Юрій Келемен

націоналістів

admin