Золота квітка Західної столиці!

Фестиваль музики «Золота троянда – 2010» відбувається у Львові уже всьоме. З кожним роком свято удосконалюється і набуває різноманітного значення для публіки. Цьогоріч усі змогли насолодитися хоровою, вокальною та органною музикою. А головним гостем нинішнього дійства стала відома українська поетеса Надія Черкес.

Фестиваль серед інших вирізняється своїм проводженням. Оскільки проходить поетапно. Наприклад , 24 листопада у 17:00 відбулася конференція на тему “Роль молоді у формуванні сучасної класичної музики” А 25 листопада у 18:00 торжествував концерт зірки “Золотої Троянди” Етелли Чуприк , народної співачки України.
26 листопада організатори фестивалю провели благодійний вечір для багатодітних та малозабезпечених сімей Львівщини. Чим і показали свою не байдужість до проблем краян.

І ось 27 листопада о 12:00 завершається музичний фестиваль «Золота троянда.» У цей день буде нагородження та вручення дипломів учасникам фестивалю і концерт у львівській національній музичній академії ім. М. Лисенка.

Завітайте на фінал «Золотої троянди»!

admin