Зміна влади в Ужгороді негативно вплинула на розрахунки за газ

Опалювальний сезон в Україні розпочався вчасно – вже 11 жовтня газ подали на всі підприємства теплокомуненерго. Водночас, з початком теплопостачання помітними стали і проблеми. Так, 19 жовтня в Києві стався прорив водопроводу, який залишив без тепла кілька районів, а 29 жовтня через аналогічну ситуацію постраждали мешканці десятка столичних будинків та кількох підприємств. Перший віце-прем’єр-міністр України Андрій Клюєв наголосив: треба покращувати рівень перевірок обладнання та старанніше усувати недоліки.

Стосовно заборгованості за газ, то за 10 місяців 2010 року борг наростили Донеччина, Луганщина, Одещина, Харківщина, Київ. Закарпатська ж область разом з Вінницькою, Волинською, Кіровоградською була названа одним з найактивніших регіонів у питанні ліквідації заборгованості.

Нагадаємо, на минулій нараді лідерами-боржниками в області були підприємства теплокомуненерго Ужгорода – 5 млн. грн., та Мукачева – 3,2 млн. грн. Як повідомив перший заступник голови обласної адміністрації Іван Бушко, станом на 1 листопада 2010 року обласний центр розрахувався з боргами на 55%, Мукачево – на 31%. Зокрема, в Ужгороді планувалося погасити заборгованість через оформлення банківської позики під заставу комунального майна. Іван Бушко зауважив: через зміну керівництва міста вирішення проблеми дещо призупинилось, але співпраця в цьому напрямку вже розпочалась. Тож з боргами область розрахується якнайшвидше.

Прес-центр Закарпатської ОДА

admin