Завітайте у рівненські «DVERY»!

Дійство відбуватиметься в кіноцентрі «ЄРА», який в подальшому стане майданчиком для проведення фестивалю. На гостей заходу чекають: конференція, показ фільмів, презентація сайту фесту. Решту цікавинок організатори тримають у таємниці. Втім запевняють, несподіванки будуть і все відбуватиметься на належному рівні.

Фестиваль складатиметься з двох частин. конкурс сценаріїв та відеоробіт. Першим етапом фестивалю стане конкурс сценаріїв, за підсумками якого кращі роботи буде екранізовано. Для цього організатори залучатимуть представників гуртків, кіношкіл та інших професійних кінооб’єднань.

За словами організаторів учасником фестивалю може стати будь-хто, незалежно від віку. Головне бажання та нові креативні ідеї. Може пропонуватися оригінальна і стандартна тематика телесюжетів. Тому тут мають змогу проявити себе усі кіномани та аматори цієї справи.

У планах фесту, залучити до участі якнайбільше сільської молоді. Протягом фестивалю відбуватимуться майстер-класи із метрами української кіноіндустрії. Найкращі сценарії відберуть і зніматимуть за ними короткометражні фільми. Реєстрація учасників відбуватиметься на сайті проекту з 15 листопада.

Контактна інформація:
Місце проведення: м. Рівне, вул. Гагаріна, 51, кіноцентр «ЄРА»
Дата проведення: з 15 листопада
Сайт фестивалю: dveri.rv.ua

vedinfo.com

admin