Засуджений за хабарництво Віктор Погорєлов добре знається на справі

Так, сьогодні у деяких електронних ЗМІ Закарпаття з`явилася інформація про те, що колектив Ужгородського перинатального центру звернувся з листом до міського голови Ужгорода Віктора Погорєлова. Медики просять звільнити із займаної посади теперішнього головного лікаря Руслана Федька буцімто за хабарнитво.

Постає логічне запитання: чому медпрацівники звертаються до Погорєлова, який сім років (із дев’яти йому присуджених) відбував тюремне покарання саме за корупційне діяння в найважчій його формі – хабарництво. Якщо врахувати термін покарання, то Віктор Погорєлов у грабіжницькому світі тягне на звання «магістра злочинного світу». Мабуть звернулись до нього як відомого фахівця цієї справи, а не в прокуратуру як відповідного держоргану.

У чому ж звинувачують голвного лікаря? У тому, що в перинатальному центрі, за їх же словами, діє система хабарництва. Проте, відповідно до поняття система хабарниками є самі лікарі цього медичного закладу. Але медики чомусь не написали явки з повиною про те, що вони давали хабарі.

Шановним лікарям нагадуємо, що українське законодавство передбачає суворе покарання за одержання службовою особою хабара, за давання їй хабара, а також провокацію хабара.

Тож не важко здогадатися, що лист до Віктора Погорєлова про хабарництво виконаний саме під його чутким керівництвом.

Ігор Звариченко

admin