Закарпатський політикум шокований масовим та відкритим підкупом виборців «ЄЦ-ом»

На конференції було обговорено результати та наслідки місцевих виборів 31 жовтня 2010 року для Закарпаття.

Зокрема, Петро Іванович наголосив, що «Після проведеної позавчора першої сесії районної ради, можна говорити про остаточні наслідки. Як ми і передбачали у районній раді будуть комбінуватися, тобто об’єднуватися, «Партія регіонів» та «Єдиний центр». Партія «Єдиний центр» намагається вже по першому прикладу знаходити своїх керованих представників «Партії регіонів», які їм допоможуть у тому, аби проводити політику саме «Єдиного центра».

Петро Станко переконливо наголосив, що на першій сесії більшість депутатів «Партії регіонів», які проявили свідомість підтримали його пропозицію. Головою був обраний представник із «Партії регіонів».

«Тут склалася така ситуація, де очевидно було, якщо сьогодні на цьому прикладі буде подальше формування у районних радах не зробить для себе висновків «Партія регіонів», то я думаю, що ситуація буде керована абсолютно тією політичною силою, яка отримала більшість голосів на виборах у Закарпатській області».

«Сьогодні найбільш неприємним є те, що закарпатці, як це не прикро, перед усім українським суспільством, та й світом асоціюються, як люди яких можна підкупити за 100 гривен» – наголосив Петро Іванович.

admin