За законами „зони”?

Сьогоднішня так звана сесія Ужгородської міської ради, ще раз підтвердила правоту психологів, які займаються вивченням психології людей, котрі мали нещастя побувати за ґратами.

Добре відомо, що Віктор Погорєлов, якого нині призначили на посаду міського голови обласного центру, раніше просидів за ґратами сім років з відміряних йому Фемідою – дев’яти за хабарництво часів його роботи саме в ужгородській міській владі. Виглядає, що він таки не став виключенням у царині пеніцитарної психології.

Такий висновок зробили ужгородці після нинішньої так званої сесії Ужгородської міської ради під головуванням Віктора Погорєлова. Скоріш за все колишній зек переплутав сесійний зал з бандитською „малиною”, а депутатський корпус із зібранням злодіїв у „законі”. Бо якби не переплутав, то на цьому східняку не приймалися б рішення, які згідно чинного законодавства є законами для громади міста. Сьогоднішнє збіговисько нічого спільного із законами держави у якій живемо не має. Так, згідно Закону для легітимності роботи новообраного міського голови та депутатського корпусу, потрібна одна дуже суттєва деталь. Закон вимагає аби результати виборів з іменами переможців були опубліковані. У нашому випадку – це офіційний друкований орган Ужгородської міської ради газета „Ужгород”.

Отож, будьмо оптимістами та сподіваймося, що наступного разу пеніцитарна система отримає шанс прищепити Віктору Погорєлову відчуття поваги до Закону, адже як бачимо пан Погорєлов проявляє у цьому напрямку велике старання.

admin