З 5 листопада стартує фестиваль "Тиждень італійського кіно"

Відкриє Тиждень італійський актор і режисер Мікеле Плачидо, відомий своєю роллю комісара Катані в серіалі “Спрут”. У Києві маестро особисто представить свій автобіографічний фільм “Велика мрія”. Крім того, 6 жовтня о 12:00 в “Синьому залі” Будинка кіно режисер дасть майстер-клас для українських фільммейкеров і студентів кінотеатральных вузів. Вхід вільний.

Усього в програмі фестивалю представлено п’ять картин. Всі фільми демонструються мовою оригіналу з субтитрами.

“Велика мрія”

На фоні зародження протестного студентського руху в Італії у зв’язку з такими світовими потрясіннями як війна у В’єтнамі, вбивство Кеннеді, Мартіна Лютера Кінга, смерть Че Гевари, розгортається любовна історія. Її головні герої – харизматичний ідейний натхненник протестного руху в римському університеті, симпатичний поліцейський, що мріє стати актором, та студентка з благополучної сім’ї.
Режисер – Мікеле Плачидо. У ролях: Риккардо Скамарчіо, Жасмін Трінка, Люка Арджентеро, Массімо Пополіціо.

“Поцілуй мене ще раз”

Пройшло десять років після історії “Останнього поцілунку”, тепер п’ятеро друзів – Карло, Марко, Адріано, Паоло і Альберто – сорокарічні чоловіки. Але й через десять років вони відчувають себе нещасними. Щоби хоч якось змінити ситуацію, Карло і Марко вирішують повернути своїх колишніх дружин, Адріано – налагодити контакт з сином. І так по колу, обмінюючись поцілунками, ляпасами, биттям посуду. Італійські любовні пристрасті підсилюються завдяки специфічному монтажу, який критики охрестили “крешендо Муччіно”, і чудовій музиці. Режисер – Габріель Муччіно. У ролях: Валерія Бруні-Тедескі, П’єрфранческо Фавіно, Стефано Аккорсі, Вітторія Пуччині.

“Нога Бога”


Елія має особливий дар – він жодного разу не хибив, пробиваючи пенальті. Але Елія має проблему – у 18 років він досяг розвитку 12-річної дитини, саме в цьому віці їх з матір’ю покинув батько. Його знаходить футбольний менеджер Мікеле, який не зміг реалізувати свою кар’єру через травму, але має особливий нюх на таланти. Вони разом відправляються у велике місто, щоб здійснити кожний свою мрію – відкрити великого футболіста, стати великим футболістом і… побачити знов батька.
Режисер – Луїджі Сардієлло. У ролях: Еміліо Сольфріцці, Розарія Руссо, Філіппо Пучилло, Єлєна Боуріка.

“Дивовижний”


Історія про легендарного італійського прем’єр-міністра Джуліо Андреотті, що пропрацював на цьому місці декілька термінів. Він знаменитий своїм почуттям гумору і чи то зв’язками з мафією, чи то, навпаки, тим, що мафія озброїлася проти нього. Різноманітні смерті, привиди, інтриги, агресивний монтаж і ще більш агресивний саундтрек, а посеред всього цього – маленький смішний чоловічок, майже безпристрасний.
Режисер – Паоло Соррентіно. У ролях: Тоні Сервілло, Анна Бонаюто, Джуліо Бозетті
, Флавіо Буччі.

“Тримати дистанцію”

Життя маленького села на півночі Італії йде своєю чергою, і глядач має можливість добре роздивитися кожного його мешканця. Пенсіонери проводять день за чашкою кави. Місцевий нувориш сварить свою дружину, знайдену через сайт знайомств, через туфлі за 800 євро. Водій автобуса – милий та пунктуальний. І звичайно, все село збирається на святі з приводу вилову гігантського тунця. Про все це юний Джіованні пише замітки в міланську газету – він серйозно збирається стати журналістом, але поки що найбільш сенсаційний випадок, про який вдалося написати – ліквідація підпільного цеху. У цей час до села приїжджає нова учителька Мара, яка одразу сподобалася всім, а особливо Хассану, майстру авторемонта. Джіованні стає мимовільним свідком їхніх стосунків. Чи зможе він зберегти правильну дистанцію?
Режисер – Карло Маццакураті. У ролях: Джованні Каповілла, Валентина Лодовіні, Джузеппе Баттістон.

ЛIГАБiзнесIнформ
Информационное агентство
www.liga.net

admin