«Видно в понедельник их мама родила, что они не делают не идут дела…»

Воно й не дивно, адже сам «командир», як і його найближче оточення з адилівського ОЗУ багато років відсиділи за тюремними гратами. Справедливості заради, треба відмітити, що різниця у скоєних злочинах між Погорєловим та членами ОЗУ таки є, хоча б у частинах кримінального кодексу: Погорєлов сім років відсидів за хабарництво часів його роботи в Ужгородській міській раді, а братки з оточення – за розбій та рекет.

І от сьогодні це кримінальне обєднання взялося за старе за принципом: залякати, відібрати, переділити. Звісно, першим ласим шматком стало КП «Бюро технічної інвентаризації», що знаходиться на вул.Жупанатській.

Коли о восьмій ранку працівники цього підприємства прийшли на роботу, то побачили, що двері установи опечатано виконавчим комітетом Ужгородської міськради. А на вході цілий підрозділ міських міліціонерів, які отримали наказ «стояти насмерть», не впускаючи на роботу колектив вищезгаданого БТІ разом з цілим управлінням міської освіти, щоправда освітян було не так багато, бо їм у неділю так званий мер та його кримінальне оточення розіслало смсками попередження про початок роботи освітян з 12:00. Що мало статися між 8:00 і 12:00 залишається лише здогадуватися.

Люди, які мали б з восьмої почати роботу мерзли у дворику колишнього жупанату разом з відвідувачами, які прийшли до БТІ вирішувати свої нагальні проблеми. Міліціянти підбадьорювали натовп обіцянками, що от-от зявиться чиновник із міської влади п.Бєляков та скаже, що далі буде. Правда, Бєляков не з’явився, натомість прибув інший, п.Вербич, який оголосив вердикт новоспеченого голови міста про зустріч з добряче охолодженим на осінньому повітрі колективом у сесійній залі Ужгородської міської ради, де вже зібрали поки незвільнених чиновників ужгородської мерії.

З трибуни п.Погорєлов під пильним оком «смотрящєго» від мукачівської братви оголосив зібранню про початок наведення порядку у місті з того, що від нині робочий час ужгородського чиновництва розпочинається не з восьмої, а з дев’ятої ранку. Разом із тим оголосив про зменшення чиновництва у міській раді на цілих 50%, при цьому така його радикальність аж ніяк не стосувалася кількості його заступників, починаючи з першого та не дуже.

Звичайно, спосіб, у який криміналітет захоплює владу в Ужгороді є звичним, однак залишається відкритим питання, хто давав накази міліціянтам, та яким законом він керувався. Зрозуміло одне: аж ніяк не Законом «Про міліцію». Стосовно ж прокуратури, то виглядає вона отримала такі ж смски, як і освітяни, бо інакше відсутність їх реакції на те, що відбувалося не можна пояснити. Ужгородці терпляче чекали 12:00, коли за сценарієм братви прокуратура мала б почати працювати, однак дванадцять вже пробило, а прокурора чи його реакції все нема. Тож як у відомій пісні: «видно, в понедельник их мама родила…»

Далі буде…

admin