Вибори на Закарпатті сфальсифіковано!

Павло Федака (Українська партія) Шановні краяни! Закарпатці! В цьому прес-центрі зібрались представники різних політичних сил, різної політичної орієнтації, для того щоб заявити – ми не здалися, ми будемо боротись Ця фальсифікація, яка сталась в нашій області, тотальна фальсифікація показує, що при владі зараз в Закарпатській області буде стояти злочинна організація «Барва» і її політичне угрупування «Єдиний Центр». Ми будемо протистояти фальсифікаціям. Справедливість є!

Представник Організації Українських націоналістів Юрій Келемен наголосив на бездіяльності правоохоронних органів. Так, на членів ТВК відбувався тиск, погрози та залякування. Проте жодної реакції від правоохоронців досі нема.

Олександр Черепаха (Народний рух України) Шановні громадяни! Останні перегони, які відбулися свідчать про те, що зруйнована повністю система місцевого самоврядування. До влади прийшли люди, які не відображають ваших думок, ваших прагнень. Влада була здобута, а місцями ще здобувається адже не всюди визнані результати виборів нечесним підкупним шляхом. Протягом останніх днів до мене надходить багато дзвінків від знайомих,, побратимів по партії про грубі порушення. Такі дзвінки були з Воловеччини, де в смт. Воловець не можуть дорахуватися тисячі бюлетенів по виборах селищного голови, подібні звернення поступають з Тячівського району, з Рахівщини, дуже багато зауважень поступило з міста Ужгород. На превеликий жаль, це дійсно безпрецедентний за роки незалежності України виборчий процес. Ми втратили дуже багато. Якщо ми не відстоїмо свої права та свій вибір, то ми втратимо багато на великий час в розвитку демократії, в розвитку самоврядування, в просуванні до Європи і в прогресі.

Євген Ясінський (УРП «Собор») Шановні краяни! Ми мешканці самої західної області – Закарпаття, говорячи про наше європейське місце, про нашу важливу роль в українському загалі, як в цивілізаційному прориві, як у тому місточку, який об’єднує європейські цінності, які ми бажаємо мати у себе за основу, вимушені констатувати, що нажаль Ужгород і Закарпаття не є і не стали справжніми європейськими. І справа в тім, що долучились до цього наші громадяни. Мова йде не про те, що купили виборців – іде мова про те, що ці виборці продались. Продали своє майбутнє, продали майбутнє своїх дітей. Я переконаний, що залишившись на одинці вже діючі депутати (бувші кандидати), які таким нечесним шляхом отримали мандати, у них, якщо є залишки сумління, вони будуть дуже некомфортно почувати себе усі ці роки. Виграти у будь-якій справі чесно, прозоро, професійно, фахово – це одна справа. Виграти за рахунок обездолених, обманутих, підкуплених – це не додає їм честі та назавжди залишиться клеймом на кожному з них. Я окремо звертаюся до тих громадян, які прийшли на вибори і волевиявились в графі «Проти всіх». Нажаль вони не отримали сповна ту інформацію чому можливо проблеми, які існують і накопичені роками не були вирішені – це був їх свідомий протест, але вони прийшли і не віддали свій бюлетень і проголосували, таким чином сказавши – не з усім вони згідні.

Так, є над чим працювати, історія продовжується, життя триває, проблеми є, але спільно ми завжди їх вирішимо і подолаємо.

Окреме слово для тих, які на вибори не зявились, а це майже 50 % наших краян і ужгородців зокрема. Ми повинні розуміти, що хоча чинна Конституція і законодавство гарантує нам право на волевиявлення, тим не менше ми не можемо
і не повинні як громадяни уподібнюватись братам нашим меншим, які не мають згідно закону права голосу. Тому що за цим бюлетенем, за вашим волевиявленням стоїть доля не тільки ваша, а й ваших і наших дітей. 5 років будуть викреслені із нашого життя в плані конструктивну, в плані просування вперед. І дуже шкода, команда Української республіканської партії «Собор» найбільше на цьому наголошує, що в такий спосіб ми не будемо мати можливість, важелів на здійснення добрих речей аби життя ставало кращим. Але ми оптимісти і сподіваємося, що по ходу історії, а за ці роки ми пережили багато різноманітних змін і катаклізмів, переможе розум і саме головне переможе правдивість. Для тих, які порушили чинне законодавство, брали цей хабар, продавали свою душу, відпала потреба ходити до церкви тому що не можна по-божому порушувати законодавство, а потім казати що не по-божому не проголосувати за тих, які купили тебе за три копійки на день.


Юліанна Бедь (Народна Партія) Звертаюсь до всіх небайдужих жителів Закарпаття, різних політичних сил підтримати наше звернення до Президента України і не стояти осторонь тих подій, які трапились в нашому краї.

По закінченні прес-конференції лідери Народної Партії, Української республіканської партії «Собор», Народного руху України, Української партії, КУН, УНП, «Сила і Честь», ППП України, Народної самооборони, Організації Українських націоналістів підписали колективне звернення до Президента України щодо скасування результатів виборів до всіх рад в Закарпатській області і призначення нових.

Громадяни, представники політичних партій приєднуйтесь до звернення!

Звертайтесь за адресою: м.Ужгород, вул.Перемоги (Капушанська), 106 А

Тел.: 66-51-09, 66-51-12

admin