Володимир Кличко весною битиметься з Томашем Адамеком!

В Америці повністю зрозумілий інтерес до бою Кличка з Адамеком. Канал НВО, який останнім часом не транслює бої братів, заявив, що Кличко повернеться на їх канал, якщо зустрінеться з Адамеком або Хеєм. Так що принципова домовленість з НВО є. А це важливо, оскільки фінансова підтримка ТБ є однією з головних складових бюджету боксерського вечора. Зараз йдуть переговори, після чого буде підписано контракт. Нагадаємо, останні бої Кличка в Америці показував ESPN.

Приблизно рік тому Адамек називався вірогідним суперником Віталія, але тоді домовленість так і не була досягнута. Поляк заявляв, що нікого не боїться, але Кличко пропонує йому занадто маленький гонорар.

Тим часом на щорічному конгресі WBO в Колумбії ця організація прийняла рішення, що право зустрітися з Володимиром можуть розіграти все той же Адамек і новозеландець Девід Туа. Це логічно: поляк – № 1 рейтингу, новозеландець – № 2. При цьому рішення – необов’язково до виконання. Просто якщо Адамек та Туа все-таки зійдуться в рингу, переможець їх бою отримає статус обов’язкового претендента на титул Кличка-молодшого. Більше в цьому зацікавлений Туа, оскільки, як бачимо, Адамек і без додаткового відбору може вийти на нашого чемпіона.

admin