Вандали при владі

Нічого пристойного не створивши в своєму житті, головний ЗЕК міста, замовляє через аділовських покидьків щонічне руйнування закарпатських медведиків, що виготовлені за кошти Ратушняка, почавкування на сесії, ляпання політповій за викликом тощо. Роздратовують Погорєлова символи позитивного правління Сергія Миколайовича і його реальна п’ята перемога на виборах. Не куплена за кримінальні кошти.

Хочу звернути увагу 60-ти річного, так званого мера, що вул. Фединця, проспект Свободи, Легоцького, боздошський парк, тисячі євро вікон в садках, школах і медзакладах, десятки котелень, які дають якісне тепло, відремонтовані три мости…, а до речі,- ще і чудовий сесійний зал засідань ради, євровікна в виконкомі і ще багато- багато чого корисного і гарного – це все також символи Ратушняка! Так може і це почнеш руйнувати, Погорєлов з Щадеями і іншим непотребом?

Шановні ужгородці, хто не продався за барвівські 150 грн., станьмо на захист наших закарпатських медведиків від вандалів, що так ганебно продерлися до влади і, ще нічого не створивши, прагнуть руйнації і п’яного свисту в стилі “Деци у нотаря”.

Кожен Ваш лист в редакції газет і до міськ. влади – це Ваш протест проти руйнівників, що прийшли до влади

admin