В Ужгороді на крадіжці у супермаркеті упіймали трьох 15-річних школярок

Днями в міське управління міліції надiйшла заява від ужгородського приватного підприємця. Чоловік залишив на ніч на вул.Грушевського свій автомобіль ВАЗ-2107, який був припаркований бiля будинку по мiсцю проживання. Прийшовши зранку, виявив, що на машині пошкоджені замки на дверцятах, а з салону викрадено фотоапарат “Олiмпус” та мобiльний телефон “Моторола”. Сума збитку склала близько 800 гривень. Потерпілий звернувся в міліцію, й невдовзі спiвробiтники карного розшуку затримали за скоєння цього злочину двох місцевих хлопчаків віком 14 та 15 років, школярів однієї з шкіл Ужгорода. Речовi докази — украдені речі вилучено.

Жителька Рахова поскаржилася в райвідділ міліції, що з її будинку з вiтальної кiмнати викрадено мобiльний телефон “Нокiа” та зарядний пристрiй до нього. Сума збитку склала близько 1000 гривень. І цього разу крадіжка виявилася справою рук неповнолітнього — 14-річного учня школи-iнтернату. В затриманого злодійчука вилучено й речовий доказ.

А трьох 15-річних школярок із приміського Минаю міліціонери затримали після спроби крадіжки з супермаркету Ужгорода кондитерських виробів на суму понад 145 гривень. Дівчатка навчаються в одній з ужгородських шкіл.

ВЗГ УМВС У Закарпатській області

admin