В Ужгороді горіла квартира у 5-поверхівці: з вогню витягнули 12-річну дитину

На гасіння пожежі, повідомлення про яку надійшло до оперативної диспетчерської служби ГУ МНС обідньої пори 10 листопада, прибуло 2 відділення вогнеборців. Допоки рятувальники вгамовували полум’я, капітан служби цивільного захисту Іван Бонгар побіг на пошуки дитини, що можливо знаходилася у квартирі двома поверхами вище. Увійшовши до помешкання, начальник варти опинився в густому димі, що через вентиляційні канали заповнив квартири 4 та 5 поверху. При нульовій видимості, в останній кімнаті пожежник руками навпомацки знайшов дитину. Підхопивши 12-річного Вадима на руки, Іван Бонгар виніс хлопчика на вулицю і передав його до рук фельдшера самостійної державної пожежної частини №1. Медик-рятувальник привів хлопчика до тями та надав йому першу медичну допомогу.

В той час, після ліквідації 2-ох незначних осередків загорання, бійці МНС згуртували сили аби погасити полум’я у спальній кімнаті. Добиратися до неї вирішили двома шляхами – через коридор та по висувній автодрабині на балкон 3-ого поверху. Температура горіння була такою високою, що в квартирі на 5-му поверсі в деяких місцях навіть пошкодився ламінат. А через півтори години після ліквідації пожежі стіни спальної кімнати тримали температуру у 45 градусів за Цельсієм.

Опираючись на той факт, що в квартирі знаходилося декілька осередків загорання, фахівці пожежної справи причиною виникнення пожежі називають підпал. А у його вчиненні правоохоронці підозрюють чоловіка 58-річної господині, який зник з квартири разом зі своїми речами.

Внаслідок пожежі повністю вигоріла одна кімната, а решта приміщень разом з усім майном були сильно закопчені. Завдані збитки попередньо оцінюються у 35 тисяч гривень.

Олег Шрамко, начальник Центру пропаганди ГУ МНС в Закарпатській області

admin