В Україні збільшилась кількість молодіжних самогубств

Сафіуллін повідомив про зростання кількості випадків невротичних розладів, депресивних станів у старшокласників. За його словами, це пояснюється відсутністю у молодих людей мотивації до життя.

За даними Сафіулліна, в Україні палять 45% юнаків і 35% дівчат, вживають алкоголь 68% юнаків і 64% дівчат.

Крім того, близько 80% наркозалежних – це молоді люди у віці від 14 до 35 років. Міністр додав, що 13% молодих людей в Україні вживають марихуану або гашиш. За останні 10 років частка хворих на наркоманію серед неповнолітніх збільшилася у шість-вісім разів.

Також Сафіуллін зазначив, що негативно є статистика щодо занять молодих людей фізкультурою і спортом. За його даними, в Україні менше половини юнаків і дівчат залучені до занять фізкультурою і спортом, і лише 30% молоді без ризику для здоров’я можуть виконувати нормативи фізичних навантажень.

Міністр також підкреслив, що кожна шоста дитина в Україні народжується з відхиленнями у здоров’ї, а за час навчання у загальноосвітньому навчальному закладі школярі втрачають щонайменше третину свого здоров’я: погіршується зір, слух, стан хребта, зростає кількість випадків невротичних розладів, захворювання нирок, органів травлення, нервової та ендокринної систем.

admin