В Мукачеві підпалюють автомобілі

10 листопада в мікрорайоні Росвигово – на вулиці Червоноармійській, близько 1 години ночі було здійснено підпал автомобіля «Mitsubishi Lancer», що належить керівнику відділу продажів філії виробника зі світовим ім’ям. Зловмисник розбив скло і кинув в машину пляшку з запалювальною речовиною. Вогонь практично повністю знищив транспортний засіб. Вціліла лише задня частина авто.

Нагадаємо, аналогічна подія сталася в Мукачеві 28 жовтня, коли був здійснений підпал авто «Mitsubishi Lancer», що належить члену Мукачівської районної ТВК Степану Сікорі. Тоді також приблизний у цей час був вчинений підпал, також бутилка із запалювальною речовиною закидувалася у машину через розбите вікно.

Наразі правоохоронці утримуються від коментарів. Відомо лише, що міліція припускає, що першого разу зловмисник міг помилитися, підпаливши не той «Mitsubishi Lancer», адже вулиці Червоноармійська та Росвигівська в Мукачеві розташовані поруч. Мовляв, тепер – відбулося виправлення помилки. За іншою версією – в районі діє маніяк, який в якості своїх жертв обирає автомобілі «Mitsubishi Lancer». Наразі триває слідство.

admin