Ужгородець Петро Мацак став володарем титулу Mister Model International 2010

Але все ж таки 8 листопада в Джакарту, столицю Індонезії, прибули 42 учасники, переможці національних відборів країн світу, які вирішили не скасовувати свою участь у конкурсі і, тим самим, підтримати країну святом чоловічої краси. У їх числі був і представник України, самий юний конкурсант серед всіх учасників – 18-річний ужгородець Петро Мацак, зараз студент Київського національного інституту культури і мистецтв, переможець всеукраїнського відбору Містер України Интернешионал 2010.

Як повідомили в прес-службі Департаменту міжнародних конкурсів краси STAR model group, насичена програма була заповнена численними екскурсіями по Індонезії, включаючи всесвітньо відомий острів Балі, екологічними акціями та заходами, пов’язаними з підтримкою постраждалого населення в лікарнях, культурними і розважальними шоу, спортивними змаганнями з єдиноборств, рафтингу і, звичайно ж, репетиціями та підготовкою до фінального шоу.

Фінальному шоу і заключному етапу конкурсу передували додаткові вистави і конкурси за різні додаткові титули, на одному з яких Петро Мацак був удостоєний титулу Mister Model International 2010. Заключний виступ, що відбувся 20 листопада в Central Park Jakarta, визначив переможця конкурсу, володаря титулу Mister International 2010, яким став 22-річний Райан Террі з Великобританії. Наступні чотири місця посіли представники Бразилії, Іспанії, Індонезії і Греції.

23 листопада Петро Мацак – володар титулу Mister Model International 2010, прибув до Борисполя. Приймаючи вітання з успішним участю від представників київського Департаменту агентства STAR model group, ужгородського Творчого центру StarTime, друзів і знайомих, які його зустрічали, Петро зазначив, що не буде зупинятися на досягнутому і попереду на нього чекає ще багато досягнень як у конкурсному напрямку, так і в модельній роботі. У числі перших, хто привітав з успішною участю у конкурсі, була і землячка Петра – Королева Світу 2009 Вероніка Вовчук.

Закарпаття онлайн

admin