Уряд створив робочу групу з розселення гуртожитків

Згідно з положенням про робочу групу, це постійно діючий допоміжний орган Кабміну, створений для визначення шляхів вирішення проблем громадян, які проживають у гуртожитках.

«Серед завдань робочої групи — проведення аналізу основних проблем мешканців гуртожитків, зокрема в частині забезпечення реалізації їх права на житло, а також причин виникнення таких проблем, участь у розробці проектів нормативно-правових актів, спрямованих на вирішення основних проблем мешканців гуртожитків^ розгляд і аналіз ініціатив і пропозицій громадських організацій, у статуті яких передбачено ведення діяльності зі сприяння громадянам, які потребують соціального захисту, вирішення їх житлових питань, профспілкових організацій, а також органів самоорганізації населення у разі їх створення мешканцями гуртожитків», — наголошується в документі. Головою робочої групи є міністр з питань житлово-комунального господарства.

Згідно з даними, до складу групи входять представники МінЖКГ, Мінекономіки, Мінфіну, Мін’юсту, МВС, Мінрегіонбуду, Мінпромполітики, Мінпраці, Фонду держмайна, Держцінінспекції, а також за згодою — народний депутат України, представник Уповноваженого ВР з прав людини, представник Адміністрації Президента, представники об’єднань організації роботодавців та профспілок, інших всеукраїнських організацій.

«Пропозиції та рекомендації робочої групи можуть бути реалізовані шляхом прийняття Кабміном рішення, проект якого вносить орган виконавчої влади відповідно до своїх повноважень», — говориться в документі.

admin