У святинях Хустської єпархії пізнають шлях до Бога наші діти

При Петро-Павлівському православному храмі смт. Міжгір’я вже давно діє церковна школа. Контингент учнів з кожним роком поповнюється молодшими школярами. На уроках катехизації діти глибше пізнають духовний світ, залучаються до урочистостей з нагоди релігійних празників.

Майже 30 школярів вивчають закон Божий і при Свято-Георгіївському православному храмі с. Запереділля. Теоретичні знання духовного життя намагаємося закріпити екскурсіями по святинях Хустської єпархії. Щороку наші діти відвідують монастирі Закарпаття. Нещодавно дві поїздки, організовані за сприяння селищного голови Василя Щура, ми здійснили до Свято-Миколаївського чоловічого монастиря Іза-Карпутлаш та жіночого монастиря Різдва Пресвятої Богородиці с. Липча. За екскурсії в супроводі духовних отців діти приклонилися до святинь, набрали освячену водичку, пройнялися життям, несумісним з нашою грішною і суєтною буденністю.

За організацію поїздок по святих місцях для учнів церковних шкіл смт. Міжгір’я та Запереділля щиро дякуємо селищному голові Василю Щуру, який, до речі, особисто сів за кермо одного з мікроавтобусів, а також водіям Віктору Іванині, Артему Борусевичу та Івану Жабі. Нехай ваша благодійницька діяльність, спрямована на духовний розвиток підростаючого покоління, увінчується Божою благодаттю.

м/прот. Євгеній ДОБРА,
настоятель Петро-Павлівського православного храму смт. Міжгір’я.
прот. Василій ІГНАТ,
настоятель Свято-Георгіївського православного храму с. Запереділля.
“Верховина” для mizgir.com.ua

admin