У «єцуна» Доктора медвежа хвороба

Під час запаморочення, для покращення добробуту ужгородців, він не додумався ні до чого іншого, як запропонувати демонтувати памятники медведям розташовані в різних мікрорайонах Ужгорода.

Не будемо вдаватись в подробиці, що особисто зробили медведі Олександру Доктору, можливо вони наступили йому в дитинстві на вухо. Але він всерйоз виніс питання про демонтаж медведів на розгляд сесії Ужгородської міської ради. Дана пропозиція викликала тільки посмішку. Але можливо у Доктора прогресує медвежа хвороба. Якщо це дійсно так, то бажаємо йому одужання, але для цього не варто було йти в депутати.

В свою чергу, радимо йому відвідати сквер на площі Шандора Петефі. Через цей сквер щодня проходять тисячі ужгородців. В центрі скверу їх вітає кольоровий клешоногий. Учні школи, молодь, туристи залюбки фотографуються з медведиком, який у відповідь дарує їм виключно позитивні емоції.

Також, варто не забути завітати до «Боздоського парку». Саме тут живе медведик розфарбований маленькими ужгородцями. Можна уявити як «зрадіють» батьки та діти. Це буде справжнім вчинком гідним звання депутата.

А разом з памятником ліхтарнику демонтувати всі ліхтарі. В першу чергу, пану Доктору потрібно розпочати демонтаж ліхтарів з історичного центру міста. Саме там «працює» його колега-єдиноцентрист Іван Волошин, який із запалом руйнує історичну будівлю на Театральній площі.

Варто спитати, а що Олександр Олександрович зробив для молоді? І не на папері, а втілив в життя. А це і спортивні, дитячі майданчики й підтримка обдарованої молоді та спортсменів. Відповідаючи на це запитання не пригадується реальних справ для підростостаючого покоління. Адже, Олександр Доктор – типовий чиновник, який тривалий час грів владне крісло в Закарпатському центрі соціальних програм для молоді.

Звісно, що легше піаритись оголошуючи різноманітні заяви позавлені здорового глузду, а не вирішувати реальні справи громади.

П.Кащенков

admin