Талісманами Євро-2012 стали двоє футболістів-близнюків

Талісманами є двоє футболістів-близнюків, які є ще й супергероями. Польський футболіст одягнений в білу футболку та червоні шорти, а український – в жовту футболку та сині шорти. Зачіски обох близнюків також виконані в національних кольорах.

Розробкою талісманів континентальної першості займалась всесвітньо відома компанія Warner Bros, яка також брала участь у створенні символів двох попередніх чемпіонатів.

“Трикс і Флікс 2008-го року, і талісман Євро-2004 є також витворами Warner Bros – творців, наприклад, кролика Багса. На мою думку, наші талісмани мають щось від попередніх. Вони також є супергероями”, – розповів Юліуш Глускі, речник МОК “Євро-2012 Польща”.

За його словами, УЄФА врахував побажання польської і української сторони щодо вигляду символів Євро-2012. “Польські традиція та культура у деякій мірі схожі на українські, але створення талісману, який б відповідав обом культурам є нелегким завданням. Втім, вважаю, що нам це вдалося”, – підкреслив Глускі.

У презентації взяли участь представники УЄФА, Місцевих оргкомітетів, відомі футболісти, посли Євро-2012 від України та Польщі – Андрій Шевченко і Олег Блохін, Збігнєв Бонєк і Анжей Шармах.

Нагадаємо, що в Україні офіційна презентація талісману Євро-2012 стартує з 20 листопада – свято пройде всіма приймаючими містами, починаючи зі Львова, далі – Донецьк та Харків. Завершення свята відбудеться наприкінці місяця в українській столиці.

prosport.tsn.ua

admin